Marka Tescil

1998 yılında girdiğimiz bu sektörde, teknoljinin ve bilgisayar dünyasının değişimini yakından izleme fırsatımız oldu. Bu süreçte önemli tecrübelere sahip olduk ve çok farklı projelerde çalıştık.

Çok geniş bir ufku olan bu sektörde, iki konu üzerine odaklanmaya karar verdik. İlki küçük-büyük tüm şirketler için iletişimde vazgeçilmez olan web sayfası uygulamaları. İkincisi ise ülkemizde sektörel yazılımların azlığı. Onlarca muhasebe yazılımı olabilir ama onlarca sektör de işlerini kendi sektörlerine özel programlarla değil standart programlarla yapmaya çalışmaktadır. Bizde sektörel yazılım eksikliğinin önemli boyutta olduğunu, bu açığı kapatmak için bizimde elimizden geleni yapmamız gerektiğini düşünerek sektörel yazılım konusuna daha da ağırlık vermeye başladık.

İnternet günümüzde en yoğun olarak kullanılan iletişim aracı. Bunun farkında olan şirketler hala yoksa hemen bir internet sayfası sahibi olmayı istiyorlar; geçmişte bir sayfa hazırlatmış olanlar ise günümüz teknoljileri ile daha modern bir yapıda web sayfası istiyorlar.

Geçmişten bugünümüze kadar, 5-10 sayfalı statik web sayfalarından e-Ticaret sitelerine kadar her boyut ve farklı platformda web sayfası tasarladık. Artık bize daha fazla heyecan verecek yeni projeleri bekliyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ